www.cvonline.hu

Personal Assistant(KI-5928)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 714960
lejárt

Offering career opportunities and office environment, our client is seeking qualified candidates for Personal Assistant position located in Budapest.
preparation of contracts administration preparing and creating analysis managing out and ingoing mails organizing foreign trips match negotiation dates facilitate the work of the Executive

Elvárás:
University or College degree (economic area preferred)
Advanced level English knowledge
Experience in multicultural environment in supporting the work of CEO
Strong user of Power Point
Well organized, excellent communication skills

Előny:

Amit nyújtunk:
Responsible task
Multicultural environment
Long-term employment opportunities

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...