www.cvonline.hu

Personal Assistant

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.04.15.
Hirdetés azonosító: 1031454

Pozíció leírása / Job description

Our multinational partner is looking for a talented and motivated Personal Assistant.

Feladatok:

-The main purpose of the role is to provide support to the Managing Director
- A further objective is to build mutually beneficial relationships with other employees to improve overall services levels within the company.
- Provide administration support for meetings, travel, events, expense reports, conferences etc
- Preparing effective power point presentations and reports

Elvárások:

- 2-4 years experience in similar role
- Fluent in English
- Oral and written communication skills & ability to build strong relationships with different types of individuals
- Excellent planning & organization skills
- Task & Time management and the ability to handle multiple priorities

Amit kínálunk:

- Inspiring and multinational work environmnent
- Competitive salary package

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a