www.cvonline.hu

Perl programozó

  • A hirdetés 244 napja lejárt

Partnercégünk felhő alapú call – center megoldásokat kínál kis és nagyvállalati ügyfeleik számára. Mára saját fejlesztésű szoftverük, illetve a hozzá kapcsolódó telco és egyéb szolgáltatások fejlesztése és értékesítése lett a cég fő tevékenysége.

Pozíció azonosító: B40P01

Kategória: IT Szoftverfejlesztés

Szükséges nyelvtudás: Angol

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • A cég saját fejlesztésű call – center szoftveréhez kapcsolódó front-end programozói feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a call – center szoftver natív klienseinek fejlesztésében
  • Ügyfelek által, nap, mint nap használt UI folyamatos fejlesztése, új verziók készítése
  • Ügyfelek által specifikált igények implementálása

Elvárások:

  • Legalább 2 éves Perl fejlesztői ismeret
  • Eseményvezérelt GUI fejlesztési tapasztalatok
  • További ismeretek: HTTP, JSON, SQL, TCP/IP
  • Verziókezelők ismerete (elsősorban Hg)
  • Tesztek írásában szerzett tapasztalatok
  • Hibakeresési és javítási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (fejlesztői angol)

Előny:

  • Linux és Windows fejlesztői ismeretek
  • Asterisk ismeretek, VoIP tapasztalatok (SIP, RTP)

Egyéb információ:

  • Kihívást és szakmai fejlődést jelentő feladatok
  • Bővülésben lévő, fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Csapatépítő programok
  • Könnyen megközelíthető, zöld –övezetben található iroda, a közelben számos sportolási lehetőséggel

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol