www.cvonline.hu

Performance controller

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Az EME Kft. az olasz tulajdonú Orange1 cégcsoport villamos motor állórészeket gyártó nagykanizsai székhelyű cége munkatársat keres

pozícióba

Feladatok:

  • Termelési hatékonyság nyomon követése és elemzése
  • Géphatékonyság elemzése
  • Riportálás, döntéstámogatás, adatszolgáltatás
  • Termelési adatok rögzítése
  • Normaidők mérése, karbantartása
  • Hatékony együttműködés és kommunikáció a társosztályokkal
  • Folyamat ellenőrzés
  • Közreműködés a termelési hatékonyság növelésében

Elvárások:

  • Középfokú/felsőfokú iskolai végzettség
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatorientált gondolkodásmód, precizitás, határidők betartása
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Jó csapatjátékos
  • Angol és/vagy olasz nyelv társalgási szintű ismerete
  • Erős számítástechnikai ismeretek (Microsoft Excel, Access)

Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű

Munkarend: 8 órás teljes munkaidő

Bérezés: megegyezés szerint

Helyek Nagykanizsa
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő