www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 1053829
lejárt
Tech People FEJLÉC

Magyarországon működő gazdasági társaság munkatársat keres

PÉNZÜGYI/SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe.

Feladatok:
  • Számlázási rendelkezések alapján számla, előlegszámla készítése, az előlegek nyilvántartása,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel,
  • Kimutatások készítése rendszeresen, és eseti jelleggel,
  • Előlegek elszámolása, egyeztetése a vevőkkel, a főkönyvi könyveléssel,
  • A vevői tartozások nyilvántartása, felülvizsgálata és egyeztetése a könyvelt adatokkal,
  • Függő tételek analitikus nyilvántartása, rendezése, eltérések kezelése,
  • Nyitott vevőtartozások felülvizsgálata, rendezése,
  • Az adósok felé felszólító levelek készítése,
  • Banki utalások rögzítése (Magyar Államkincstár),
  • Bankkivonatok könyvelése,
  • Pénztárak vezetése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Minimum 1,2 éves könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Adózási ismeretek, különösen az ÁFA törvény ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű Excel ismeretek,
  • Precíz, alapos, kitartó munkavégzés, határidők betartása,
  • Önálló munkavégzésre és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Erős együttműködő képesség, proaktivitás és megfelelő nyomonkövető-ellenőrző képesség.
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés, határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel,
  • Innovatív környezet, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet,
  • Kihívásokkal teli munkakör, hosszú távú perspektíva,
  • Akár azonnali kezdés
  • Fejlődési, szakmai előrelépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje e nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC