www.cvonline.hu

Pénzügyi/számviteli asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1066862
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal budapesti partnercégünk számára keresünk pénzügyi/számviteli asszisztensi pozícióba hallgatót.

Feladatok:

  • Számviteli dokumentációk irattárazása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú pénzügyi számviteli tanulmányok
  • Monotonitás tűrés
  • Terhelhetőség
  • Heti minimum 3 nap vállalása

Munkaidő:  9:00-17:00

Előnyt jelent:

  • Heti 5 munkanap vállalása

Amit kínálunk:

  • 850 Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi légkör

Ha van a héten 2-3 napod amit az elkövetkezendő időkben szívesen munkával töltenél, bírod a terhelést, szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.