www.cvonline.hu

Pénzügyi/operatív igazgató

  • Az állásajánlat lejárt.

Partnerünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik szerteágazó szektorokban végrehajtott kockázatitőke és egyéb befektetésekben. A következő pozícióba keresnek munkatársat:

Feladatok

  • A Társaság szabályszerű működtetésének felügylete, különös tekintettel a Szindikátusi Szerződésben foglalt kötelezettségek és elvárások teljesítésére/betartására
  • Alapkezelői jóváhagyásokat igénylő döntések, jelentős értékű szerződéskötések ellenőrzése
  • Bankszámla, szerződések, számlák, teljesítési igazolások, ellenőrzése
  • Üzleti terv és cash flow terv felügyelete
  • A Társaság értékesítéseinek felügyelete, értékesítési adatok ellenőrzése
  • Gyártás általános felügylete, határidőre való teljesítés ellenőrzése
  • Operatív, napi szintű együttműködés a vezérigazgatóval és az interim vezérigazgatóval, részvétel a Társaság stratégiájának kialakításában
  • Kérés esetén 24 órán belüli adatszolgáltatás az Alapkezelő részére
  • Könyvelési anyagok könyvelésnek való átadásának ellenőrzése
  • Vállalatirányítási rendszerek bevezetésében való aktív részvétel, annak felügyelete
  • Szükség esetén az operatív működésben való segédkezés, tárgyalásokon való részvétel, interim menedzsment és problémakezelés

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves pénzügyi, kontrolling tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Divatipari ismeret előnyt jelent
  • Felsőfokú angol nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • A szakma kiválóságaival való együttműködési lehetőség
  • Elegáns munkakörnyezet
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest