www.cvonline.hu

Pénzügyi/logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 586 napja lejárt

(munkavégzés helye: Ausztria)

Osztrák cég keres osztrák munkaterületre megbízható, határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat:

Feladatok:

  • Az operációs vezető munkájának támogatása
  • A be-és kimenő posta kezelése
  • A be-és kimenő számlák kezelése
  • A napi fizetési, banki műveletek egyeztetése, előkészítése és végzése
  • Költségelszámolások összeállítása
  • Ügyviteli, pénzügyi kimutatások, jelentések előkészítése, illetve összeállítása
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • középszintű, aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felsőfokú szakképzettség
  • szakmában eltöltött több éves tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatszellem
  • önállóság
  • B kat. jogosítvány
  • magabiztos MS Office ismeretek

Egyéb információk:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció megjelölésével, a „Jelentkezés” gombra kattintva.

Helyek Külföld
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Külföldi munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német