www.cvonline.hu

Pénzügyi/logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Osztrák cég keres osztrák munkaterületre megbízható, határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat:

Feladatok:

  • Az operációs vezető munkájának támogatása
  • A be-és kimenő posta kezelése
  • A be-és kimenő számlák kezelése
  • A napi fizetési, banki műveletek egyeztetése, előkészítése és végzése
  • Költségelszámolások összeállítása
  • Ügyviteli, pénzügyi kimutatások, jelentések előkészítése, illetve összeállítása
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • középszintű, aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felsőfokú szakképzettség
  • szakmában eltöltött több éves tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatszellem
  • önállóság
  • B kat. jogosítvány
  • magabiztos MS Office ismeretek
Helyek Pest
Budapest
Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő