www.cvonline.hu

Pénzügyi/kontrolling munkatárs

  • A hirdetés 580 napja lejárt

(munkavégzés helye: Ausztria)

Osztrák partnercégünkhöz keresünk osztrák munkaterületre megbízható, határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat pénzügyi/kontrolling feladatok ellátására.

Feladatok:

  • A vezetői döntések meghozatalához szükséges elemzések, a havi riportok, a pénzügyi előrejelzések, a rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Különböző gazdaságossági számítások, kalkulációk összeállítása
  • Terv/tény összehasonlítások elvégzése
  • Cash flow management
  • Költségelszámolások összeállítása
  • Ügyviteli, pénzügyi kimutatások, jelentések előkészítése, illetve összeállítása
  • Ügyviteli dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • tárgyalóképes, aktív német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felsőfokú szakképzettség
  • szakmában eltöltött több éves tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatszellem
  • önállóság
  • B kat. jogosítvány
  • magabiztos MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabér, bejelentett osztrák fizetés (13. és 14. havi fizetés)
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció.

Jelentkezéskor a tárgy mezőbe kérjük írja be, hogy Ausztria-Kontroller.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német