www.cvonline.hu

Pénzügyi/kontrolling asszisztens

  • A hirdetés 781 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest, II.kerület

Feladatok:
  • Cégcsoport szintű pénzügyi/kontrolling feladatok ellátása
  • Banki kapcsolattartás
  • Könyvelőkkel/könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes, angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent
  • Erős Office ismeret (Excel, Outlook)
  • Precizitás az adminisztrációban, megbízhatóság
Amit partnerünk kínál:
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil, biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség

Fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő