www.cvonline.hu

Pénzügyi/irodai asszisztens

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Ingatlankezeléssel foglalkozó cégcsoport munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Bejövő számlák rögzítése és kezelése,
  • Könyvelőkkel való kapcsolattartás, a havi könyvelési anyag határidőre történő összekészítése, a könyvelés   ellenőrzése.
  • Heti és havi pénzügyi riportok készítése, részvétel az éves pénzügyi zárásban
  • Hivatali ügyek intézése
  • Egyéb irodai teendők ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office programok munkavégzés szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
gazdasági területen szerzett végzettség

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Angol - tárgyalóképes szint

Amennyiben felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol