www.cvonline.hu

Pénzügyi/HR asszisztens

  • A hirdetés 995 napja lejárt
Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy friss diplomás pályakezdő vagy, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Stabil háttérrel rendelkező, élelmiszerek, kozmetikumok, tisztítószerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk Pénzügyi/HR asszisztens munkatársat Nyírbátori munkavégzésre, határozott időtartamra.

Feladatok:
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • dokumentumok bekérése, iktatása,
  • adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • nappali tagozatos főiskolai/egyetemi hallgató vagy friss diplomás pályakezdő
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • heti 2-3 nap vállalása,
  • pénzügyi vagy HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • támogató munkakörnyezet,
  • stabil hátterű vállalat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • 3-4 hónapos határozott időtartamú szerződés
Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor
Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: Pénzügyi/HR asszisztens
Helyek Nyírbátor
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol