www.cvonline.hu

Pénzügyi/gazdasági vezető

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

Megbízónk egy Magyarországon és külföldön egyaránt sikeres
kivitelezéssel és gyártással foglalkozó cég.
Dinamikus csapatukba keresünk:

Pénzügyi/gazdasági vezetőt

Feladatok:

  • 4-5 fős gazdasági osztály napi munkájának szakmai irányítása, munkájuknak felügyelete, vezetése
  • bevallások és bejelentések számviteli szabályoknak megfelelő, határidőre történő elkészítésének felelőssége
  • havi és éves zárások, beszámolók ellenőrzése
  • bérszámfejtés ellenőrzése
  • riportok elkészítése a vezetőség felé
  • kapcsolattartás a cégvezetéssel, bankkal, adóhatósággal

A feladatok ellátásához szükséges:

  • legalább mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • német nyelvtudás előnyt jelent
  • IFRS ismeret előnyt jelent
  • határozott, jó kommunikációs képesség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • lojalitás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő