www.cvonline.hu

Pénzügyi Visszaélés Elemző

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.04.11.
Jelentkezési határidő: 2015.05.21.
Hirdetés azonosító: 927593
lejárt

Pénzügyi Visszaélés Elemzőt keresünk stabil hátterű, multinacionális és dinamikusan fejlődő partnerünk budapesti üzleti központjába banki csalási területre. Megbízónk szakmai képzést, tapasztalatnak megfelelő fizetést, teljesítmény arányos bónuszt, kiváló munkakörnyezetet és jó hangulatú, összetartó csapatot kínál a jelentkező pénzügyi munkatársaknak.

Pénzügyi Visszaélés Elemző legfontosabb feladatai:

- Bankkártya csalások és visszaélések kiszűrése és kivizsgálása
- Adatbázis karbantartás csalások megelőzésére
- Elemzések, riportok készítése, megoldási javaslatok kidolgozása
- Együttműködés belső és külső felekkel a csalások kivizsgálásának folyamatában
- Hitelkártya-csalások megelőzésével kapcsolatos fejlesztésekben való részvétel
- Számlázási folyamatokban való részvétel és kontroll

Legfontosabb elvárások a Pénzügyi Visszaélés Elemzővel szemben:

- Felsőfokú végzettség, gazdasági területen szerzett diploma előny
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- Három műszakos munkavégzés vállalása
- Windows és MS office ismeretek

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk és szeretne egy globálisan növekvő cég magyarországi számviteli csapatában dolgozni, akik a szakmai fejlődés lehetőségét is biztosítják, akkor kérjük, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu-n keresztül.