www.cvonline.hu

Pénzügyi vezetői asszisztens

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

Az Inform Média cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó debreceni divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

 Főbb feladatok

  • Tervezési feladatok, részvétel az éves Budget elkészítésében
  • Főkönyvek tartalmi ellenőrzése, költségelemzés
  • Részvétel a cégcsoport transzferár-nyilvántartásainak elkészítésében
  • Ad hoc riportok és jelentések készítése a vezetés számára
  • Részvétel a magyar számviteli szabályok szerinti éves zárás elkészítésében
  • Hó végi zárásban való részvétel
  • Kapcsolattartás bankokkal, hatóságokkal, könyvvizsgálókkal
  • Fejlesztési lehetőségek felderítése és folyamatjavítási javaslatok készítése, véleményeztetése, elfogadtatása a pénzügyi vezető irányítása alatt
  • Közreműködés a romániai leányvállalatok adminisztrációs folyamatainak ellenőrzésében

Elvárások

  • Főiskolai végzettség pénzügyi vagy számviteli területen
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Erős, aktív angol nyelvtudás, amely mellett a német nyelvtudás előny jelent
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, Microsoft Dynamics Navision ismerete előny
  • Vonatkozó számviteli- és adójogszabályok ismerete
  • IFRS beszámoló készítésében való jártasság előnyt jelent
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos, összetartó csapat

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkakezdés: azonnal

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol