www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 409 napja lejárt

Az Öntőgépszerviz Kft. egy tizenöt éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő és iparágában piacvezető magyar tulajdonú vállalat, amely munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A pénzügyi vezető feladata irányítani és koordinálni a társaság pénzügyi, számviteli, kontrolling, adózási, pénzügyi tervezési és riportolási folyamatait.

Átlátja a szolgáltatói, illetve kereskedelmi tevékenység teljes ügymenetét, ismeri a beszerzést, értékesítést, készletezést kiszolgáló adminisztrációs feladatokat, naprakész ismeretekkel rendelkezik a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályokról, azok gyakorlati alkalmazásáról.

Magabiztosan kiigazodik az integrált ügyviteli rendszerekben, magas szintű ismeretekkel rendelkezik az Office alkalmazásokról és gyakorlata van 4-5 fős csoport vezetésében.

Kompetens szakember, aki képes és tud megfelelő döntéseket hozni, felelősséget vállalni a munkájáért, amelyet versenyképes jövedelemmel díjazunk.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 5 éves – ideális esetben termelő vállalatnál szerzett – pénzügyi/gazdasági vezetői tapasztalat,
  • kontrolling területen szerzett alapos gyakorlat,
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete,
  • integrált ügyviteli rendszer ismeret (SAP Business One előny),
  • mérlegképes, regisztrált könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • inspiráló, kreativitásra ösztönző munkakörnyezet,
  • felelősségteljes munkakör,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • piacképes jövedelem.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő