www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 957154
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Feladatok:

  • a termelés folyamatosságának biztosítása pénzügyi oldalról,
  • vevői, beszállítói és egyéb szolgáltatói szerződések jogi megfelelőségének vizsgálata, jóváhagyása, betartása,
  • pénzügyi mozgások figyelemmel kísérése, lekövetése, ellenőrzése,
  • pénzügyi tervek készítése, felülvizsgálata,
  • heti, havi riportálás, pénzügyi elemzések készítése,
  • adó- és áfa bevallások készítése,
  • eltérések jelentése, javaslattétel módosító intézkedésekre, fejlesztésekre,
  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal, társosztályokkal, hatóságokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági, vagy pénzügyi, számviteli végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat (gyártó közeg), szakmai felkészültség,
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás, német nyelvtudás előny,
  • önállóság, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Jelentkezés: magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya