www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 985 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kizárólag exportra gyártó, európai tulajdonban lévő vállalat.
Az idei évben erőteljesen bővülnek, így létszámuk közel 100 fő körül várható.  Ezen okból kifolyólag keresünk részükre munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A vállalat teljeskörű könyvelési, pénzügyi és kontrolling feladatainak ellátása;
A területen dolgozó munkatársak (2 fő: könyvelő, bérszámfejtő) munkájának koordinálása, fejlesztése és a munkatársak motiválása;
Jogszabályok folyamatos nyomonkövetése, betartása;
Könyvelési politika kidolgozása - az anyacéggel egyeztetve;
Mérleg, eredménykimutatás, cash-flow elkészítése;
Heti, havi és éves riportolás a vállalatvezetés számára;
Terv-tény adatok összehasonlítása, nyomonkövetése;
Költség-figyelés és - számítás;
Kontrolling feladatok ellátása;
Kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálóval;
Statisztikák készítése;
Riportolás a magyar cégvezető és a group szintű gazdasági vezető számára (mátrix szervezet).

Követelmények:

Főiskolai végzettség (gazdasági területen);
Regisztrált mérlegképes könyvelők jelentkezését várjuk;
Min. 5 éves könyvelői tapasztalattal, lehetőség szerint gyártó környezetben;
IFRS ismerete;
Vezetői képesség;
Erős angol nyelvtudás (külföldi vezetés miatt).

Munkavégzés helye:

Lábatlan környéke, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, motiváló jövedelem;
Bejárás 9Ft/km-es támogatása;
Felelősségteljes munkakör;
Ember-központú vállalati kultúra.

Helyek Lábatlan
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség