www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

A szervezeti értékeket, dinamikus fejlődést és társadalmi értékteremtést szem előtt tartó Magyar Cserkészszövetség munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Szövetség teljes körű könyvelésének és pénzügyi nyilvántartásának irányítása.
  • Üzleti évre vonatkozó gazdasági tervek összeállítása, a szervezet pénzügyi tervezése és a költségvetésének kialakítása. A jóváhagyott költségvetés ellenőrzése és egybevetése a valós időszaki kiadásokkal.
  • A szervezet gazdasági teljesítményének, terveinek és prudens működésének nyomon követése, a szolvencia fenntartásának érdekében beavatkozási pontok megfogalmazása és döntési alternatívák előkészítése.
  • A napi működés pénzügyeinek naprakész ismerete, elemzése, értékelése.
  • Számviteli és adózási kérdésekben vezetői összefoglaló készítése.
  • Időszaki és záró pénzügyi riportok készítése.
  • Cash flow management, likviditásának nyomon követése, a költségvetési keret betartásának biztosítása, követeléskezelés.
  • A szervezet beruházásainak nyilvántartása, tárgyi eszköz analitika, ÉCS számítás és egyeztetések elvégzése.
  • Adótervezés.
  • ÁFA nyilvántartása és a visszaigénylésében való együttműködés.
  • A szervezet pénzügyeinek és gazdálkodásának, továbbá a magyar számviteli törvény vonatkozó előírásainak való megfelelés biztosítása.
  • A szervezet pénzügyi csapatának és a projektek pénzügyi vezetőinek szakmai irányítása.
  • A pénzügyi bizonylatok kiállításának és befogadásának irányítása és megfelelősségüknek ellenőrzése.
  • Az előre látható pénzügyi kockázatok és problémák időben való jelzése a projektvezetők és a management felé.
  • A szervezet képviselete és kapcsolattartás lebonyolítása hivatalos szervvel, pályáztatóval, üzletféllel szembeni gazdasági és adminisztratív ügyekben.
  • Vezetői információs rendszer bevezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi és/vagy számviteli területen.
  • Gazdasági vagy pénzügyi menedzsmentben szerzett legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Civil és nonprofit gazdasági jogi ismeretek és e szektorban szerzett tapasztalat.
  • Magabiztos felhasználó szintű számítógépes ismeretek, kiemelkedő Excel tudás.
  • Precizitás, önálló munkavégzési képesség.
  • Kiemelkedő elemzői készségek, rendszerszemlélet.
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Emberek irányításában szerzett tapasztalat.

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvismerete.
  • Kontrolling végzettség és/vagy tapasztalat.
  • Hazai és EU-s pályázatok, projektek területén szerzett tapasztalat.
  • Adótanácsadói végzettség.

Szemléletileg fontos számunkra:

  • Elkötelezettség a társadalmilag jó és hasznos ügyek mellett.
  • A problémák feladatszerű megközelítése, stratégiai gondolkodás.
  • A mindennapokban is alkalmazott gazdasági szemléletű megközelítés.
  • Rendszeres önképzés, mint szakmai és emberi érték.

Amit kínálunk:

  • Összetartó közösség.
  • Fiatalos munkatársi környezet.
  • Fix, a szektor átlagához képest versenyképes fizetés.
  • Határozatlan idejű szerződés.
  • Telefon.

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Munkakezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezési határidő:

  • 2014. június 6.

Amennyiben a Pénzügyi vezető pozíció felkeltette érdeklődésedet, motivációs leveled és fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail, címre. Köszönjük!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő