www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 1286 napja lejárt

Egy szórakoztató központokat fejlesztő magyar tulajdonú cég németországi irodájába keresünk tapasztalt kontroller kollégát a

feladatainak ellátására.

A cég bemutatása:

Ügyfelünk a világszínvonalú szórakoztató létesítmények megalkotója: egy magyar vállalkozás, akik meglátván a piaci rést, azt a célkitűzést tették, hogy a közép-kelet európai régió nagyvárosaiban is nívós turisztikai attrakciókat hoznak létre.

A két és fél évvel ezelőtti indulásuk óta már három tudományos szórakoztató központot hoztak létre összesen 13500 négyzetméteren, melyek évente látogatók százezreit vonzzák. Ezekkel a komplexumokkal ügyfeleink nem csak ismertek, de elismertek lettek: magukénak tudhatják például a világ egyik legnagyobb designversenyének brand-díját.

E jól menő, sikeres vállalkozás most lehetőség kínál egy angolul és németül is jól beszélő kontroller számára, hogy csatlakozhasson profi szakmai csapatukhoz.

Feladatok:

  • A cég belső adminisztrációs folyamatainak irányítása (dokumentum kezelési rendszer bevezetése, belső adminisztrációs folyamatok szabályozása és felügyelete),
  • új controlling rendszer kiválasztása és bevezetése,
  • belső riporting rendszerek kialakítása, felügyelete,
  • közreműködés az éves jelentések összeállításában,
  • kapcsolattartás a csoport különböző országokban lévő vállalatainak pénzügyi, számviteli részlegeivel,
  • közreműködés a konszolidált (IFRS) beszámoló összeállításában,
  • éves és projekt költségvetések összeállítása, üzleti tervek készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • minimum 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes német és angol nyelvtudás,
  • német számviteli szabályok ismerete,
  • controlling és egyéb számviteli rendszerek ismerete, bevezetésükben szerzett tapasztalat,
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés, vezetői véna,
  • utazási hajlandóság (kb havi 2-3 utazás Németországon belül, illetve Magyarországra).

     További előnyt jelent:

  • Németországi lakhely,
  • DATEV könyvelési rendszer ismerete,
  • magyar nyelvtudás,
  • BIG4-nál vagy IFUA-nál szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Németország (nyugati országrész)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő