www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Pozíció leírása:

A vállalat teljeskörű pénzügyi, számviteli és kontrolling feladatainak összefogása;
Beruházások megtervezése, kontrollja;
P&L management feladatok ellátása;
Pénzügyi tervezés, elemzés - költségekre és bevételre vonatkozóan egyaránt. Éves és havi riporting. 3 hónapos forecast készítése;
Kockázatelemzések készítése;
SOX folyamatok, eljárások kidolgozása, menedzselése;
Kapcsolattartás a külső (hatóságok, Partnerek) és belső (felsővezetés) érdekcsoportokkal;
Ad-hoc elemzések készítése.

Követelmények:

Egyetemi v. főiskolai végzettség, pénzügyi területen;
Gyártó vállalatnál szerzett releváns, vezetői tapasztalat;
Folyékony angol nyelvtudás;
Magas tudásszint a következő területeken: könyvelés, riporting, budget készítés, pénzügyi elemzés;
ERP ismeret (BPCS előny);
Erős adózási és IFRS ismeretek.

Előny:

SOX ismeret

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Értékelt kvalitások

Előny:

SOX ismeret

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag.
Céges autó opcionálisan, megbeszélés kérdése.