www.cvonline.hu

Pénzügyi Vezető

  • Frissítve 55 napja

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz keresünk pénzügy-számvitel és adózás területén kiemelkedően tapasztalt munkatársat

pozícióba

A leendő Vezető feladatai:

  • A cég közgazdasági, pénzügyi, számviteli tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése

  • A gazdasági terület tevékenységével kapcsolatos célkitűzési, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése

  • Beosztott kollégák feladatainak megfogalmazása, rendszerezése, kiadása

  • A költségvetéssel szembeni kötelezettségek teljesítésének, az adóbevallási, adó befizetési, visszaigénylési ügymenet irányítása

  • A pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése, bank és hitelügyek intézése

  • A társaság gazdaságos működésének elősegítése

  • Pénzügyi egyensúly folyamatos biztosítása, likviditási terv készítése a megvalósítás figyelemmel kísérése és értékelése

  • Részvétel a stratégiai döntésekben

  • A tervezési tevékenység irányítása, gazdasági tervek elkészítése. A vevői tartozások behajtásáról és szállítói követelések teljesítéséről való gondoskodás

  • Az éves beszámoló elkészítése, az üzleti jelentés összeállítása

  • Kapcsolattartás a bankokkal, pénzintézetekkel, hatóságokkal, a jogi tanácsadókkal, ügyvédekkel, alvállalkozókkal

  • Költséggazdálkodás irányítása, költség elszámolási rendszer kidolgozása, figyelemmel kísérése

  • Beszerzési folyamat szabályozása, kontrolálása

  • A cég képviselete alvállalkozók, beszállítók felé, valamint a beszerzéshez szükséges szerződések tárgyalása, előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi/könyvelői végzettség

  • Hasonló területen eltöltött minimum 5 éves szakmai tapasztalat pénzügyi, gazdasági, adózási területen

  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat előny

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Magas szintű számítógépes ismeret

  • Jó kommunikációs képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország