www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI VEZETŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyar tulajdonú, hazai és nemzetközi piacon is jelen lévő, ICT és kommunikációs piacon kereskedelemmel és szolgáltatással foglalkozó, összesen 60 főt foglalkoztató cégcsoport

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Pénzügyi tervek és forecast-ok készítése, management beszámolók elkészítése, elemzése
  • A reporting rendszer működtetése
  • A kiszervezett könyvelési munka szakmai irányítása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás bankkal, szállítói és vevői pénzügyi munkatársakkal
  • Könyvvizsgálatok támogatása
  • Éves beszámoló, mérleg és eredménykimutatás készítése
  • Likviditás és cash flow management
  • Portfólióhoz tartozó ügyfelek kintlévőségeinek kezelése
  • Kontrolling folyamatok fejlesztése
  • Pályázatokkal kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • 5-10 éves tapasztalat kontrolling és főkönyvelés területén
  • Vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Talpraesett, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
  • Versenyképes juttatás
  • Exkluzív belvárosi munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

 Munkavégzés helye:

  • Budapest

A fényképes pályázatokat fizetésigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest