www.cvonline.hu

Pénzügyi Vezető

  • A hirdetés 481 napja lejárt

A

TISZA AUTOMOTIVE KFT.

a régió dinamikusan fejlődő 100%.-ban magyar tulajdonban lévő, műanyag autóipari és más műszaki termékek gyártója és szállítója.

pozícióba keresünk munkatársat.

 Fő feladatok:

  • Adóbevallások készítése
  • Éves és hosszú távú pénzügyi tervezési feladatok
  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • Terv/tény cash-flow készítése és a likviditás felügyelete
  • Ügyfelekkel, bankkal történő kapcsolattartás
  • Kinnlevőségek kezelése
  • Intrastat jelentés készítése

Feladatát a Gazdasági igazgató irányításával végzi.

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi / közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés, hatékony feladat- és probléma-megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office ismeret

 Előnyök:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség (pályakezdő is lehet)
  • Adótanácsadói végzettség
  • IBSystem vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú szakmai lehetőség,
  • komplex, érdekes munkakör, fiatalos munkakörnyezet,
  • betanulási program,
  • béren kívüli juttatások.

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél megküldésével, bérigény megjelöléssel a lenti e-mail címre „Pénzügyi Vezető” hivatkozással 2016. június 10-ig lehet. További információ a +36 70/ 455 80 90 telefonszámon,  munkaidőben kérhető, hétfőtől péntekig 8:00-16:00 óra között.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő