www.cvonline.hu

Pénzügyi Vezető

  • A hirdetés 581 napja lejárt

A

TISZA AUTOMOTIVE KFT.

 az autóipari és más műszaki terméket igénylő ipari gyártók elismert szállítója.

Dinamikusan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Fő feladatok:

  • Éves és hosszú távú pénzügyi tervezési feladatok
  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • Terv/tény cash-flow készítése és a likviditás felügyelete
  • Adóbevallások készítése
  • Ügyfelekkel, bankkal történő kapcsolattartás
  • Kinnlevőségek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi / közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat (min. 3 év)
  • Precíz, gyors, felelősségteljes munkavégzés, hatékony feladat- és probléma-megoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office ismeret

Előnyök:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség (pályakezdő is lehet)
  • Adótanácsadói végzettség
  • IBSystem vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai lehetőség
  • Komplex, érdekes munkakör, fiatalos munkakörnyezet
  • Betanulási program
  • Béren kívüli juttatások

Jelentkezni fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél megküldésével, bérigény megjelöléssel a lenti e-mail címen „Pénzügyi vezető” hivatkozással 2016. március 10-ig lehet. További információ a +36 70 455 80 90 telefonszámon kérhető, munkaidőben.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő