www.cvonline.hu

.PÉNZÜGYI VEZETŐ

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Az Erzsébet Üzemeltető Kft.

az Erzsébet programban fontos szerepet betöltő zánkai Erzsébet Üdülőközpont és Tábor pénzügyi feladatainak irányítására

PÉNZÜGYI VEZETŐT

keres.

3000 fős szálláskapacitásával az Erzsébet Üdülőközpont és Tábor Zánka Közép-Európa legnagyobb üdülő- és sportközpontja. 209 hektáros parkosított környezettel, hosszú, egybefüggő balatoni partszakasszal, rendezett stranddal várja vendégeinket. A nyári időszakban hetente közel 2000 gyermek vesz részt az Erzsébet-program keretén belül különböző tematikus táborokban, emellett egyéb nagy létszámú rendezvények is megrendezésre kerülnek.

Feladatok:

  • Az egység pénzügyi folyamatainak operatív lebonyolítása.
  • A számlázás, pénztár- és pénzkezelés szabályszerű kezelésének biztosítása és felügyelete, folytonosságának biztosítása.
  •  Az egység hasonló feladatot ellátó munkatársainak szakmai támogatása.
  • Az egységben történt minden gazdasági események bizonylatolásának, adminisztrációjának ellenőrzése.
  • Az ésszerű, gazdaságos működés fenntartása.
  • A cég ügyviteli, SZMSZ és egyéb szabályzatainak betartatása.
  • A pénztár ellenőrzése.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • proaktivitás
  • határozottság
  • munkabírás, stressz tűrő készség
  • precizitás
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • MS Office magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • rugalmas munkavégzés
  • cafetéria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
  • esetleges szálláslehetőség

Munkavégzés helye:

  • Zánka, Erzsébet Üdülőközpont és Tábor Zánka

Fényképes önéletrajzzal, tárgy mezőben pozíció névvel az alábbi email-címen.

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő