www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Nemzetközi autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Senior pénzügyi szakember

Feladatok:

  • Havi és éves zárások, cash flow kimutatások elkészítése;
  • Éves auditok lebonyolítása, szerződések felülvizsgálata;
  • A beszállítókkal, vevőkkel, hatóságokkal folytatott kommunikáció teljes nyomon követése;
  • Folyamatos kapcsolat a cégvezetéssel, illetve az anyavállalattal;
  • Adóhatósági ellenőrzéseken való részvétel;
  • Beérkező számlák könyvelése, kimenő számlák kiállítása, fizetési határidők nyomon követése;
  • Az üzemvezetővel közösen részvétel az éves költségvetés elkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Minimum 3-5 év termelő vállalatnál, pénzügyi területen (könyvelés, számvitel, pénzügyi folyamatok) szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos MS-Office ismeretek, elsősorban az Excel területén;
  • Jó problémamegoldó és tárgyalási készség.

Munkavégzés helye: Bács- Kiskun megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: BPM/01/3619-1/2015-974
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb