www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető /SSC/

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Pénzügyi szolgálgató központ részére keresünk, bővülés végett szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Pénzügyi szolgáltató központ munkájának pénzügyi összefogása;
Migrációs feladatok ellátása (munka és folyamatok);
A gyárat érintő pénzügyi kérdéseknél szakmai támogatás nyújtása a gyárigazgató és a global financial manager részére;
Ügyfelekkel kapcsolattartás;
Területek összefogása: P2P, travel, AR, credit, általános könyvelés és riportolás;
ERP rendszer fejlesztése;
Követeléskezelés támogatása;
Likviditás management;
Budgeting;
Riportálás a pénzügyi igazgató részére.

Követelmények:

Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági)
Pénzügyi szolgáltató vállalatnál szerzett tapasztalat, vezetői pozícióban
Migrációs tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Dunántúl (Pest, Fejér, Komárom-Esztergom régió)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Felelősségteljes pozíció
Céges autó
Cafeteria, bónusz

Ideális pályázó:

A migrációs feladatok miatt külföldi utakat is tud vállalni.

Helyek Tatabánya
Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség