Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 PÉNZÜGYI VEZETŐ

(SENIOR KONTROLLER)

 (HF 10-7372)

pozícióba.

Feladatok

  • Termékek önköltségének követése,
  • Budget elkészítésében való részvétel,
  • A havi zárás biztosítása, az eredmények riportálása,
  • Pénzügyi tanácsadás a döntéshozatal során,
  • A bevezetetett módszerek, mutatószámok, folyamatok megbízhatóságának és helytállóságának biztosítása,
  • A könyvelési osztály irányítása (3 fő beosztott irányítása: főkönyvelő, könyvelő, pénzügyi asszisztens).

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Gyártási környezetben szerzett kontrolleri tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás (előny: francia),
  • Előnyt jelent továbbá: mérlegképes könyvelői képesítés vagy számviteli tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Cégautó nincs.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7372"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése