Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI VEZETŐ - SENIOR KONTROLLER

(HF 10-7205)

pozícióba.

 Feladatok:

  • Termékek önköltségének követése,
  • Budget elkészítésében való részvétel,
  • A havi zárás biztosítása, az eredmények riportálása,
  • Pénzügyi tanácsadás a döntéshozatal során,
  • A bevezetetett módszerek, mutatószámok, folyamatok megbízhatóságának és helytállóságának biztosítása,
  • A könyvelési osztály irányítása (3 fő beosztott irányítása: főkönyvelő, könyvelő, pénzügyi asszisztens).

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Gyártási környezetben szerzett kontrolleri tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Számviteli ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Cégautó nincs.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7205"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése