www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI VEZETŐ - KERESKEDELMI, SZOLGÁLTATÓ IPAR

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 778414
lejárt

  Ügyfelünk budapesti székhellyel rendelkező prémiumkategóriás műszaki termékeket forgalmazó és szervizelő multinacionális vállalat, termékei világszerte piacvezető helyet foglalnak el. A cég munkatársai a vállalat magyarországi fennállása óta keményen megdolgoztak piacvezető szerepükért. A fejlődés évek óta stabil, az árbevétel és a létszám megduplázódott. A fluktuáció szinte nem létező fogalom a munkatársak körében, legtöbben folyamatosan megtalálják maguknak a szakmai megpróbáltatásokat.

Jelenleg a kereskedelmi tevékenységet támogató pénzügyi csapat bővítéséhez keresünk az alábbi VEZETŐI POZÍCIÓBA munkatársat:

PÉNZÜGYI VEZETŐ

A pozícióba olyan szakmailag megalapozott pénzügyi szakembert keresünk, aki a cég piacvezető pozíciójából adódó árbevételt mind számvitelileg, mind pedig pénzügyileg maximális magabiztossággal tudja kezelni. Az új vezető feladata lesz többek között a kisebb pénzügyi csapat irányítása, főkönyvelői operatív feladatok és kapcsolattartás az anyacég pénzügyi részlegével. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem jelent gondot, ha operatív is részt kell venni a könyvelésben!

Feladatok:

  • A társaság pénzügyi, számviteli és munkaügyi tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése;
  • Az adóbevallási, adófizetési, visszaigénylési ügymenet irányítása;
  • A társaság pénzügyi tervezési és ellenőrzési rendszerének fenntartása;
  • A havi zárások folyamán rendszeres és ad hoc riportok készítése a management részére;
  • A társaság mérlegének, vagyon – és eredménykimutatásának elkészítése;
  • Az éves beszámolók elkészítése, az üzleti jelentés összeállítása;
  • A társaság pénzügyi egyensúlyának folyamatos biztosítása, likviditási terv készítése, a megvalósítás figyelemmel kísérése és értékelése;
  • A társaság statisztikai adatszolgáltatásáról való gondoskodás;
  • A vevői tartozások behajtásáról és szállítói követelések teljesítéséről való gondoskodás;
  • Kapcsolattartás a bankokkal, pénzintézetekkel;
  • Költséggazdálkodás irányítása;
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal;
  • A bérszámfejtés felügyelete;
  • Gondoskodás a leltározás elvégzéséről;
  • A külföldi anyacéggel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi közgazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Legalább 6 - 10 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább 3 év főkönyvelőként vagy gazdasági igazgatóként szerzett tapasztalat szolgáltató cégnél;
  • Szakmai tapasztalat IFRS szerinti könyvelésben;
  • Pénzügyi riportok, elemzések készítésében szerzett tapasztalat;
  • Nemzetközi, külföldi tulajdonú cégnél szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny;
  • MS Office ismerete;
  • Valamilyen nagyobb vállalatirányítási rendszer pl. SAP rendszer ismerte.

Előnyök:

  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Karbantartással foglalkozó cégnél szerzett pénzügyi vezetői tapasztalat előny!

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő versenyképes fizetés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Cégvezetés/Ügyvezetés/Igazgatás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kintlévőség kezelés/Behajtás
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 7-10 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió