www.cvonline.hu

Pénzügyi Vezető - helyettes

  • A hirdetés 557 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi és vendéglátóipari cégcsoport

munkakörbe keresi új kollégáját.

Feladatok:

  • A Cégcsoport teljes pénzügyi területének összefogása együttműködve a pénzügyi vezetővel
  • Operatív kontrolleri feladatok ellátása
  • A pénzügyi-számviteli feladatokat végző munkatársak és a könyvelési csoport munkájának támogatása / ellenőrzése
  • Havi, éves zárások biztosítása, eredmények riportolása
  • Tulajdonosi belső elszámolások készítése
  • Pénzügyi, adatszolgáltatási folyamatok ellátása – ezzel vezetői döntéshozatal támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 4-5 év szakmai gyakorlat közép vagy nagyvállalatnál
  • Pontos, precíz, határidőtartó munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Önállóság és rendszerszemlélet
  • Logikus és analitikus gondolkodásmód
  • Office programok magas szintű ismerete

Előny:

  • Vezetői tapasztalat
  • Kontrolleri tapasztalat
  • Vállalkozási ismeretek
  • Vendéglátóipari – kereskedelmi szektori ismerete

Amit kínálni tudunk:

  • Biztos és folyamatosan fejlődő céges háttér
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló csapatszellem
  • Modern irodai környezet Budapest 21. kerületében

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő