www.cvonline.hu

Pénzügyi Vezető Helyettes

  • A hirdetés 985 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.

Feladatok:

  • Pénzügyi Osztály szakmai irányítása
  • Könyvvizsgálóval való együttműködés, munkájának támogatása az auditok során
  • Az adó és számviteli törvények változásainak nyomon követése
  • A hatóságok által előírt beszámolási kötelezettségek biztosítása
  • Konszolidációs riport elkészítése IFRS standard-ek szerint
  • Költségvetés és előrejelzések készítése
  • Pénzügyi adatok elemzése
  • Beszámolók készítése a pénzügyi adatokról, javaslattétel
  • Készpénzgazdálkodás felügyelete (tervezés, lekötések, devizás ügyletek)

 Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 4 éves munkatapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség

 Amit kínálunk:

  •  Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Helyek Dunavarsány
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő