Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

PÉNZÜGYI VEZETŐ HELYETTES (KÖNYVELÉSI TERÜLETRE)

Feladatok:

  • Pénzügyi Osztály szakmai irányítása
  • Számviteli szabályzatok folyamatos frissítése, karbantartása
  • Könyvvizsgálóval való együttműködés, munkájának támogatása az auditok során
  • Az adó és számviteli törvények változásainak nyomon követése
  • A hatóságok által előírt beszámolási kötelezettségek biztosítása
  • Konszolidációs riport elkészítése IFRS standard-ek szerint
  • Beszámolók készítése a pénzügyi adatokról, javaslattétel
  • Adó és egyéb mérleg analitikák készítése
  • Részvétel a havi zárásokban

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 4 éves munkatapasztalat
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Biztos adózási és számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)

Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő