www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető - Fejér megye (Referenciaszám: FE-1354)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.01.17.
Hirdetés azonosító: 986792

Feladatok:

  • A vállalat pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatainak kialakítása, működtetése és fejlesztése
  • Pénzügyi elemzések, riportok (KPI), adóbevallások, kimutatások elkészítése összhangban a hatályos jogszabályokkal (IFRS)
  • Irányítja a helyi pénzügyi, számviteli, kontrolling csoport munkáját
  • Havi, negyedéves és éves zárások, cash flow kimutatások elkészítése
  • Támogatja a kontrolling és a pénzügyi tervezés munkáját
  • Éves auditok lebonyolítása
  • Szoros kapcsolatban áll a cégvezetéssel, illetve az anyavállalattal

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség
  • Min. 5 éves számviteli tapasztalat pénzügyi vezető, számviteli- vagy kontrolling vezető pozícióban gyártó cégnél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IFRS ismeret
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Jó problémamegoldó és tárgyalási készség
  • Vezetői kompetenciák, erős kezdeményezőkészség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1354-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő