www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető (Budapest)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.11.22.
Hirdetés azonosító: 1095994

Feladatok:

  • pályázati projekttel kapcsolatban felmerült teljes körű munkafolyamatok tervezése, elvégzése;
  • a projekt pénzügyi felügyelete, likviditási képességének fenntartása
  • projekt pénzügyi beszámolóinak, elszámolásainak ellenőrzése, összeállítása;
  • irodák pénzügyi elszámoltatása;
  • szoros együttműködés az Egyesület elnökével, munkatársakkal, valamint az Egyesület tagjaival;
  • a projekteket érintő pénzügyi elszámolások, kimutatások megtervezése, elkészítése és működtetése;
  • számlázás, ehhez kapcsolódó folyamat ellenőrzése;
  • egyéb pénzügyi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség (közgazdasági/gazdasági/pénzügyi),
  • legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban,
  • talpraesett, magabiztos személyiség,
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • jó kapcsolatteremtő készség,
  • kiváló adminisztrációs készség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajz segítségével lehet!