www.cvonline.hu

Pénzügyi vezető (Bp-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1025721
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nemzetközi cégcsoport partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi munkakörbe munkavállalót:

Pénzügyi vezető
 (Bp-6-M)

Pozíció célja:
Egy tulajdonosi csoportba tartozó társaságok gazdasági irányítási, pénzügyi-, számviteli, kontrolling feladatainak koordinálása és pénzügyeinek összefogása.
Feladatok:

  • a társaságok üzleti terveinek elkészítése, folyamatos aktualizálása, a stratégia megvalósulásának nyomon követése,
  • vezetői beszámolók, pénzügyi kimutatások, riportok készítése,
  • pénzügyi tranzakciók tervezése, felügyelete,
  • bejövő számlák ellenőrzése,
  • kimenő számlázás,
  • kintlévőségek kezelése,
  • pénzügyi teljesítések végrehajtása, felügyelete,
  • folyószámlák folyamatos rendezése,
  • banki kapcsolattartás,
  • külsős könyvelő irodákkal kapcsolattartás,
  • adminisztrációs tevékenységek koordinálása,
  • a társaságok hivatalos hatósági beszámolói elkészítésének koordinálása,
  • adóhatósági ellenőrzéseken képviselet és részvétel,
  • szabályzatok készítése,
  • árajánlat kérések elkészítésében való közreműködés,
  • jogszabályváltozások nyomon követése,
  • operatív feladatok végrehajtása, koordinálása.

Szakmai ismeretek:

  • szakirányú (pénzügyi, gazdasági, számviteli) ismeretek különös tekintettel a vállalatok gazdálkodásának szervezésével kapcsolatos ismeretekre,
  • adózási ismeretek és tapasztalat,
  • kontrolling területén szerzett tapasztalat,
  • számítógép felhasználó szintű ismerete, kiemelkedő Excel ismeret.

Előny:

  • nemzetközi környezetben való jártasság,
  • pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat,
  • egy tulajdonosi körbe tartozó több, kisebb társaság komplex gazdasági irányításában szerzett tapasztalat.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség,
  • 4-8 éves pénzügyi-gazdasági területen szerzett tapasztalat,
  • minimum 3 éves gazdasági/pénzügyi vezetői gyakorlat,
  • kiváló Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Munkavégzés helye:  Budapest
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, Magyar és Angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal.
Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya