www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1071317
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy pénzügyi és hitelezési területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkező vállalkozás, mely ügyfélbarát, rugalmas és korrekt szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Csapatuk bővítéséhez keresünk jelenleg kollégát

PÉNZÜGYI VÁLLALKOZÁS - ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

pozícióba

FŐBB FELADATOK:
  • adminisztráció, pénzügyi nyilvántartások vezetése és azok készítésében való segédkezés,
  • számlák kezelése és banki kapcsolattartás,
  • könyvelővel való kapcsolattartás és házipénztár vezetése,
  • ügyfélkezelés
ELVÁRÁSOK:
  • érdeklődés, terhelhetőség, lojalitás,
  • pénzügyi vállalkozás területén szerzett tapasztalat,
  • számviteli előképzettség,
  • angol nyelvtudás előny
AMIT KÍNÁLUNK:
  • rugalmas, teljes munkaidős állás
  • versenyképes jövedelem
  • előrelépési lehetőség
  • hosszú távú lehetőség
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Adminisztráció / Asszisztencia
  • Pénzügy
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC