www.cvonline.hu

Pénzügyi üzleti elemző

  • A hirdetés 527 napja lejárt

A National Instruments pénzügy szervezete Pénzügyi üzleti elemző pozícióba keres munkatársat debreceni telephelyére. Az új munkatárs üzleti elemzőként segíti  és összeköti  a programozók és  a pénzügyi csoportok  munkáját. Egy globális üzleti elemző csoport tagja lesz, akik  különböző  lokációkról (többek között Debrecen, Austin, Dublin, Penang)  globális támogatást nyújtanak az NI pénzügy csoportjai számára.

Feladatok

• Pénzügyi csoport támogatása a vállalati pénzügyi rendszer használatában
• Kapcsolatteremtés a programozók és a pénzügyi csoport tagjai között; a pénzügyi munkatársak igényeinek és visszajelzéseinek megértése és továbbadása a programozók felé
• Rendszerfejlesztési javaslatok, CI
• Pénzügyi folyamatok megértése, átlátása és ezzel párhuzamosan javaslattétel a meglévő folyamatok hatékonyságának javítására a rendszer oldaláról
• Új folyamatok bevezetése és monitorozása
• Rendszerfejlesztési projektekben való részvétel
• Dokumentáció, reporting

• Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
• Minimum 2-3 év tapasztalat pénzügy/számvitel területén
• Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP / Oracle)
• Rendszerszemlélet, rendszerfejlesztés iránti érdeklődés, tapasztalat
• Excel széleskörű ismerete
• Könyvelői/számviteli tapasztalat (pl. havi zárásokban való részvétel), amely segíti a munkatársat a pénzügyi osztály támogatásában
• Nemzetközi csapatban való munkavégzéshez szükséges tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Hajlandóság lokációk közötti utazásra

Amit kínálunk

•     Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
•     Kiemelkedő kompenzációs csomag
•     Lehetőség a folyamatos fejlődésre, nyitottság az újítások felé
•     Dinamikusan fejlődő, stabil munkahely, fiatalos környezet

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő