www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 915401
lejárt
Tech People FEJLÉC

Magyarországon működő gazdasági társaság munkatársat keres

Pénzügyi ügyintéző/adminisztrátor

munkakörbe.

Elvárások:

•    legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
•    beérkező számlák alaki és tartalmi ellenőrzésében való jártasság
•    min. 1 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
•    számítógépes ismeretek, wordben, excelben való jártasság
•    aktív angol középfokú nyelvtudás – partnerekkel való kapcsolattartáshoz
•    önálló, precíz, pontos munkavégzés
•    nagy munkabírás, monotonitástűrés
•    kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
•    nyugodt, kiegyensúlyozott, jó munkatársi viszony kialakítására képes személyiség

Feladatok:

•    pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
•    adatfeldolgozás, rendszerezés
•    partnerekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
•    különböző szervezeti egységek közötti napi szintű kapcsolattartás

Előny:

•    számviteli ismeret

Amit ajánlunk:

•    határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
•    versenyképes jövedelem
•    önálló, felelősségteljes munkakör
•    kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC