www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 957961
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy média területen működő magyarországi gazdasági társaság munkatársat keres

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ/ADMINISZTRÁTOR

munkakörbe.

Elvárások:
  • legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
  • beérkező számlák alaki és tartalmi ellenőrzésében való jártasság
  • min. 1 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek, wordben, excelben való jártasság
  • aktív angol középfokú nyelvtudás – partnerekkel való kapcsolattartáshoz
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • nagy munkabírás, monotonitástűrés
  • kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
  • nyugodt, kiegyensúlyozott, jó munkatársi viszony kialakítására képes személyiség
Amit ajánlunk:
  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • versenyképes jövedelem
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • kellemes munkahelyi környezet
Feladatok:
  • pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • adatfeldolgozás, rendszerezés
  • partnerekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • különböző szervezeti egységek közötti napi szintű kapcsolattartás
Előny:
  • számviteli ismeret
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben fekeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC