www.cvonline.hu

pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

keres

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat

Feladatok:

  • Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, iktatása könyvelési rendszerbe,
  • igazolásra kiadott számlák követése,
  • társosztályokkal egyeztetés, információs igényeik kielégítése,
  • szállító folyószámlák folyamatos követése,
  • banki utalások előkészítése,
  • bankkivonatok naprakész feldolgozása,
  • partnertörzs folyamatos karbantartása,
  • havi és negyedéves zárásokban közreműködés,
  • adatszolgáltatások teljesítéséhez riportok készítése, futtatása,
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség,
  • minimum 3 éves pénzügyi-számviteli gyakorlat,
  • a munkakörhöz kapcsolódó alapvető számviteli és adózási jogszabályok ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködő készség,
  • monotónia tűrés.

Előny:

  • Integrált pénzügyi, számviteli rendszerek ismerete (TOPSOFT),
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • önálló munkavégzés,
  • kihívással teli munkakör,
  • fejlődési lehetőség.

A jelentkezők önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igényét, a pozíció megjelölésével allas@fcsm e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar