www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Mobilia – Artica kft.

munkatársat keres

pozícióba

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Számla kiállítás, egyeztetések a raktárral
  • A beérkező szállítói számlák rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Kimutatások készítése
  • Banki utalások intézése
  • Házipénztár kezelése
  • Intrastat jelentések készítése
  • Könyveléssel kapcsolatos anyagok összegyűjtése, kapcsolattartás a könyveléssel, időszaki folyamatos egyeztetések
  • Belső nyilvántartási listák elkészítése
  • Határidők nyilvántartása
  • Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kereskedelmi vállalati pénzügy területén szerzett tapasztalat, min. 2 év
  • Munkakörhöz kapcsolódó törvények ismerete
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Megbízhatóság és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
  • Gyors betanulás
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi számviteli ügyintézői végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Integrált pénzügyi rendszer ismerete (Easy Business)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődés folyamatos támogatása
  • Flexibilis munkaidő
  • Hosszú távú, biztos, stabil háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, X. kerület, Maglódi út 55.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő