www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Jelentős piaci forgalommal és országos viszonteladói hálózattal rendelkező cég, pénzügyi és áruhitel ügyintézésre munkatársat keres.

Feladatkör

  • Partneri hálózat összefogása, folyamatos kapcsolattartás.
  • Rendelkezésre álló hitelek közvetítése.
  • Hitel ügyintézés támogatása, tanácsadás.
  • A hitelt biztosító intézetekkel történő kapcsolattartás.
  • Időszakos pénzügyi elszámolások, utalások, kompenzálások.
  • Számlák ügyintézése, tartalmi ellenőrzése.
  • Napi pénzügyi feladatok elvégzése.
  • ügyviteli rendszer kezelése.
  • Ügyviteli, könyvelési dokumentációk kezelése, arhiválása.
  • Könyvelőirodával történő kapcsolattartás.
  • Kintlévőségek kezelése.
  • Vezetői döntések előkészítése.
  • Éves terv összeállítása, költségoptimalizálás, kockázatelemzés.
  • Pénzügyi, statisztikai kimutatások, elemzések készítése.

Elvárások

  • Középfokú pénzügyi vagy banki szakképesítés.
  • Magabiztos számítógéphasználat.
  • Microsoft Office, Word és Excel ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság.
  • Vevőcentrikus gondolkodás, értékesítési szemlélet.
  • Lelkesedés, aktivitás, tanulékonyság.

Előny

  • OTP bank Nyrt. és Cetelem bank Zrt. hitelügyintézésben szerzett tapasztalatok.
  • MNB által kiállított közvetítői tevékenységre jogosító tanúsítvány.
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség.
  • Gépjármű vezetői jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Miskolc

Részletes fényképes önéletrajz pdf formátumban az alábbi  e-mail címre küldésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő