www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 910 napja lejárt

Budapest XI. kerületében – a Bikás park közelében – található Bemutatótermünkbe keresünk főállású pénzügyi asszisztens munkatársat hosszú távra. Olyan személyiséget keresünk, aki a könyvelési-pénzügyi területen jártás és a pontos adminisztrációhoz szükséges alapossággal rendelkezik, ugyanakkor rendszerető és nem riad meg a munkától.

Főbb feladatok, napi szintű tevékenységek:

  • napi könyvelési feladatok ellátása, folyószámla és főkönyvi egyeztetése;
  • havi, negyedéves és éves zárások;
  • tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése;
  • bérfeladások könyvelése;
  • munkaügyi adminisztratív feladatok ellátása;
  • vegyes bizonylatok könyvelése;
  • pénzügyi feladatok ellátása, banki utalások, házipénztár kezelés;
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása és asszisztencia a vezető számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú közgazdasági végzettség;
  • számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete;
  • minimum 2 éves könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, pontosság, határidőre történő munkavégzés;
  • jó problémamegoldó és együttműködési készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali belépési lehetőség;
  • több éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő, változatos munkavégzés;
  • fiatalos, dinamikus csapat és kellemes, jól felszerelt munkahelyi környezet;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzokat az alább megadott e-mail címre várjuk a munkába állás legkorábbi időpontjának feltüntetésével és a tárgyban „pénzügyi asszisztens” megjelöléssel 2015. március 25-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő