www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 985 napja lejárt

A Magyar Tudományos Akadémia Energiatudományi Kutatóközpont

(1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33.)

Gazdasági Szervezete keres

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT

pénzügyi-számviteli képesítéssel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel, pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalattal.

Előnyt jelent a mérlegképes könyvelői szakképesítés.

Feladata a kimenő és bejövő számlák kezelése, adatszolgáltatások összeállítása, kincstári egyeztetés, házipénztár kezelés.

Jelentkezni önéletrajzzal Grób Ildikó gazdasági igazgatónál lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr