www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 740 napja lejárt

A Magyar Tudományos Akadémia Energiatudományi Kutatóközpont

(1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33.)

Gazdasági Szervezete keres

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT

pénzügyi-számviteli képesítéssel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel, pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalattal.

Előnyt jelent a mérlegképes könyvelői szakképesítés.

Feladata a kimenő és bejövő számlák kezelése, adatszolgáltatások összeállítása, kincstári egyeztetés, házipénztár kezelés.

Jelentkezni önéletrajzzal Grób Ildikó gazdasági igazgatónál lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Pénzügyi menedzser

TR Hungary Kft.

40 éve működő alkatrészek gyártásával és forgal...
Szigetszentmiklós, Budapest

Senior Data Administrator

BP Global Business Services Europe

BP – a different perspective on commitment A ...
Budapest, Pest

Revizor

OTP Bank NyRt.