www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

A Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft.

pénzügyi ügyintéző

munkakörbe keres kollégát

Elvárás:

  • Gimnáziumi vagy pénzügyi középfokú végzettség
  • Képesített könyvelői vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számítógépes programok (world, excel, stb), magas
  • szintű, bizonyítvánnyal igazolt kezelésének ismerete

Előnyt jelent:

  • OrganE program ismerete
  • Pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat

2014. november 18-ig fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölésével „ügyintéző” jeligével az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő