www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Az Agroker Holding Zrt. nyíregyházi Központjába keres 1 fő

 Pénzügyi ügyintézőt

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Office)
  • megbízhatóság, precizitás, következetesség
  • logikus gondolkodásmód és jó teherbíró készség

Előny:

  • Hitelezési ügyintézésben szerzett jártasság

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves