www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Nagyvállalati ügyfélkörrel rendelkező informatikai cég, pénzügyi/számviteli területre keres:

 Pénzügyi ügyintézőt

Munkaköri általános feladatok:

  • pénzügyi- és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • rendszeres és eseti riportok készítése a menedzsment döntéseihez
  • banki kapcsolattartás, adatszolgáltatások kezelése
  • kintlévőségek kezelése

Elvárásaink:

  • minimum középiskolai, lehetőleg gazdasági végzettség
  • könyvelési alapismeretek
  • magabiztos MS Office ismeret
  • felelősségteljes hozzáállás
  • NOVITAX ügyviteli program ismerete előnyt jelent

Mit kínálunk Önnek?

  • versenyképes jövedelem
  • fiatal és dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • belvárosi frekventált irodát

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérjük, hogy pályázatát a bruttó fizetési igénye megjelölésével együtt küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő